בחירת חלונות אלומיניום לעיצוב הבית

אנו משקיעים תקציבים כה רבים בעיצוב חדרי המגורים השונים, הסלון, המבטח וחדרי השירות אבל מה בנוגע לחלונות הראווה של הבית, החלונות?כמו בבתי עסק חשיבות עיצוב הפנים והחוץ בא לידי ביטוי בתצוגה, היכולת לשלב עיצוב פנים באמצעות מראה בעל תצורה אלגנטי, ויחד עם זאת בטיחותית אותה ניתן למצוא בחומרי האלומיניום באה לידי ביטוי בדירות ובתים רבים.

אחד היתרונות הבולטים ביותר בחומרים אלה, הם יתרונות הנראות ויתרונות הבטיחות, בייחוד כאשר מדברים על בטיחות בני הבית, נושא שהפך למרכזי ושכיח כל כך על סדר היום הפרטי והציבורי. זהו מענה עליו נותנים את הדעת יצרני חלונות האלומיניום ונותנים מענה בטיחותי, מענה בידודי ומענה עיצובי במקביל!

 

מראה זורם בקו טבעי מהכניסה אל הנוף החיצוני

אלמנט ה"זרימה", אשר משמעו יצירת מראה עיצובי טבעי המשתלב עם כל חלקי הבית ואינו נחתך בגסות בחלקים שונים בחדר או ברחבי הבית, עיצוב המתחבר לכל חלקי ופריטי העיצוב, מחיפויי הרצפות, דלת הכניסה, וילונות הסלון וכמובן החלונות. עיצוב החלונות, במיוחד בחדרים המרכזיים והגדולים ביותר של הבית, כמו הסלון, "חובקים" את הסגנון העיצובי הכללי ומעניקים לו שלמות וקו רך יותר, בשונה מעיצוב החלונות המגושם שרווח בשנות השבעים והשמונים, אשר היה ידוע במסילות עבות בעלות מראה כבד.

אחת הטכניקות האהובות ביותר על הלקוחות, בעת בחירת חלונות אלומיניום לעיצוב הבית, הוא ה"עיצוב הנעלם", המתוכננים ומעוצבים בטכניקה של להיות עם ולהרגיש בלי, החלונות הללו, על אף הבידוד האיכותי והעובי המשמעותי של הזכוכית מעוצב בטכנולוגיה, ה"מעלימה" את החלון ויוצרת מראה קלאסי ייחודי לחובבי הז'אנר הנקי.

 

לומדים מטעויות העבר- עיצוב שקוף למחצה

לאחר שה"עיצוב הנעלם" התפשט ועשה לו כנפיים בשוק הפרטי והעסקי ונפוץ גם לעבר תחומים, כמו, עולם החנויות, המרכולים ומגדלי המשרדים, צץ לו קושי חדש. אנשים פשוט התחילו להיפגע מחלונות אלה… כמובן שאין הכוונה שחלונות הזכוכית השקפקפים החלו לפתע פתאום לעלוב בהם, אלא פשוט מחוסר שימת לב והביצוע ה"מוצלח" של "העלמת החלון" מהעין, גרם לאנשים להיתקל בהם ולהיחבל. הפתרונות למניעת מקרים אלה הם ייצור חלונות שקופים למחצה בסגנונות משתנים, עיצוב שבלונות בגדלים וצורות שונות, מדבקות מעוצבות בפינות שונות על החלון המיועדות לחלונות אלומיניום, אלה אפשרו להבטיח את נראות החלון באופן מספיק בכדי למנוע פגיעה ועדיין לשמר את המראה השקוף והפופולארי.

 

חלונות זיקית טכניקה הרובוטית בחלונות שלכם!

עיצוב ידוע פחות, אך מהווה פתרון נוחות מדהים, בייחוד במגזר הפרטי, הוא עיצוב החלון המשתנה. חלונות אלה משתנים בהתאם לכמות השמש הנכנסת אל הבית ויוצרים פתרון הצללה "אוטומטי" המונע סנוור. חובבי השינה בשבתות, ואלה מכם, אשר חלון החדר שלהם פונה לכיוון מזרח יעידו, כמה הדבר יכול להעיק, כשאור שמש חזק נכנס לעיניים בשעה חמש בבוקר כשבלילה הקודם שכחו להסיט את הווילון… טכנולוגיה חכמה זו, תמנע מקרים כאלה ותיתן לכם לישון בשקט…

השאר תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>