חלונות אלומיניום

חלונות אלומיניום

חלונות אלומיניום הם הפתרון המתקדם ביותר כיום בתחום החלונות והמפתחים. הסיבה שבגללה במרבית הבתים בישראל מורכבים חלונות אלומיניום ולא חלונות עץ או ברזל היא שאלומיניום הוא חומר אידיאלי לבניית חלונות, בין היתר הודות לעמידותו הרבה, למשקלו הנמוך יחסית ואף למחירו הזול ביחס למתכות אחרות.

אם אתם מעוניינים להשיג לביתכם מראה נקי ומודרני, לקבל חלונות מעוצבים שלא רק יראו טוב, אלא גם יהיו פונקציונאליים ואף עמידים לאורך זמן, חלונות אלומיניום הם הפתרון עבורכם.

אך על מנת להבטיח שהחלונות  אשר יורכבו בביתכם יהיו איכותיים וכי העבודה תבוצע באופן מקצועי חשוב לבחור בחברת אלומיניום אמינה ומנוסה לביצוע העבודה. חברת סלע אלומיניום פועלת מזה 30 שנה ומבצעת את כלל עבודות האלומיניום במקצועיות, אמינות ואיכות.

סלע אלומיניום משתמשת אך ורק בחומרי גלם מן האיכות הגבוהה ביותר ולכן אתם יכולים ליהנות ממוצרים ברמה הגבוהה ביותר. חלונות האלומיניום אשר מבוצעים ומותקנים על ידי סלע אלומיניום אינם דוהים, צבעם נשאר יפה וחדש גם לאחר זמן רב, הם עמידים בפני חום וקור ובפני נזקי מזג האוויר השונים והמראה שלהם נשאר חדש גם ללא צורך בתחזוקה מיוחדת.

אלומיניום הוא מתכת העמידה בפני חלודה ולכן חלונות אלומיניום הם חלונות אידיאלים לכל בית עקב היכולת שלהם להיות חשופים לגשם או רטיבות מסוג כלשהו. מעבר לכך, אלומיניום ידוע ביכולת הבידוד המצוינת שלו ולכן חלונות אלומיניום מצוינים לבידוד של חום קור וגם רעש והם מתאימים במיוחד לאילו המתגוררים בסמוך לכבישים רועשים או לאזורי תעשייה.

תכונה נוספת וחשובה של אלומיניום היא החוזק הרב שלו, מה שמאפשר למעשה ליצור חלונות גדולים במיוחד, בעלי מפתח רחב מן הרגיל. שימוש בפרופיל אלומיניום מאפשר ליצור בכל בית, בית עסק וחברה, מפתח רחב ללא חלוקה למספר פרופילים פנימיים וכך להשיג חלון רחב ידיים, כזה שייצור עיצוב מתקדם ויאפשר כניסה רבה של אור טבעי אל החלל.

אם בעבר חלונות גדולים במיוחד היו פגיעים יותר לחום, קור, רטיבות ורעש, הרי שהיום תוך שימוש בחלונות אלומיניום ניתן להגיע למפתחים בכל גודל רצוי, אך כאלו שעדיין ישמרו על בידוד מקסימאלי בפני כל מפגע.

בניגוד למתכות אחרות ולחמרי גלם אחרים, אלומיניום מאפשר סגנונות שונים של עיצוב, הוא אינו גס וניתן להגיע איתו לעיצוב נקי ומהוקצע וכך ליצור חלון בעל מראה מודרני, נקי ומינימאלי. חלונות אלומיניום יכולים למעשה להשתלב בכל עיצוב קיים או מתוכנן, בין אם בבית פרטי או בסביבת עבודה וניתן לשלב אותם בכל חלל בין אם סלון, חדר שינה, שירותים ומקלחת, מטבח וכמובן משרד, בית עסק וחללים נוספים.

היתרונות הרבים של האלומיניום כחומר גלם לבניית חלונות ומפתחים מאפשר לנו כיום ליצור חלונות שהם לא רק פתח בקיר, אלא יצירת אומנות בפני עצמה ולמעשה החלון שלנו הוא חלק בלתי נפרד מהאמירה העיצובית והוא משפיע רבות על התחושה הכללית של החלל.

אצלנו בסלע אלומיניום תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של חלונות אלומיניום בעלי פרופיל סטנדרטי ומוכן להתקנה וגם להזמין חלונות אלומיניום בעיצוב מיוחד, תוך התאמה לצרכים ולבקשות ספציפיים ולמעשה לקבל חלונות המותאמים במיוחד עבורכם.

סלע אלומיניום הופכים כל חלון למציאות!

לחץ כאן להצעת מחיר ללא התחייבות