אודות

אודות

סלע אלומיניום, חברה בעלת ותק ומוניטין של 30 שנה, מבצעת את כל עבודות האלומיניום כולל חלונות אלומיניום וחלונות אלומיניום בעיצוב מיוחד, בדגש על איכות גבוהה ושירות אמין ומהיר.

חברת סלע אלומיניום מבצעת מגוון סוגים של עבודות אלומיניום עבור לקוחות פרטיים, מוסדות ותאגידים וברשותה ניסיון של שנים בביצוע עבודות שונות, כולל ביצוע עבודות סטנדרטיות ועד לביצוע פרויקטים מורכבים.

הליך העבודה כולל תכנון מקצועי בהתאם לצרכי הלקוח, ליווי צמוד של הפרויקט, פיקוח מקצועי ומתן מענה מהיר ואמין לאחר סיום העבודה.

הצוות המנוסה של סלע אלומיניום עובד בצמוד ללקוח להבנת צרכי הפרויקט ומתאים לו את המערכות המתקדמות ביותר ואת הטכנולוגיה המובילה בתחום. עבודות ההתקנה והבנייה מתבצעות תחת פיקוח צמוד של צוות החברה ובאמצעות מתקינים ובעלי מקצוע מנוסים אשר יבצעו את העבודה עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח, תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה ועל לוחות זמנים מדויקים.

החברה מציעה מגוון מוצרים ושירותים רחב, הכולל: חלונות אלומיניום, חלונות ודלתות מפרופיל בלגי, מקלחונים, חלונות דריי קיפ, חלונות גיליוטינה, חלונות ודלתות פתיחה, חלונות פנורמיים, קירות מסך, תריסים, רשתות, דלתות כניסה, חלונות קשת, תריסי גלילה ידניים וחשמליים, סגירת מרפסות, תיקון כל סוגי החלונות והתריסים ועוד.

כלל עבודות האלומיניום שמבצעת החברה מתבצעות עד לרמת הגימור הגבוהה ביותר ובהתאם לסטנדרטים בינלאומיים ומוצריה של החברה הם של המותגים המובילים בעולם.

הצוות המנוסה של סלע אלומיניום ישמח לעמוד לרשותכם על מנת להשיב על שאלות ולספק ייעוץ מקצועי עוד בשלבי התכנון ולבצע עבורכם את מגוון עבודות האלומיניום