חלון בלגי

חלון בלגי

חלון בלגי, שרבים גם קוראים לו פרופיל בלגי, הוא למעשה סוג של חלון אלומיניום, לעתים משולב עם ברזל, אשר לקוח מן הפרופילים הבלגיים הידועים ביופי ובאיכות הרבה שלהם. בעבר פרופיל בלגי היה למעשה פרופיל ברזל אשר יצר את מסגרת החלון והעיצוב שלו. הסיבה שהחלון הבלגי הפך לחלון או לפרופיל המבוקש ביותר כיום, נובעת מן התכונות והמעלות שלו שהופכים אותו לחלון האידיאלי ביותר לכל חלל.

חלון בלגי הוא לרוב חלון שהפרופיל שלו עשוי אלומיניום וכיום ניתן לעצב את הפרופיל ואת החלוקה הפנימית שלו במגוון עיצובים, כך שניתן להתאים אותו לכל חלל, החל מחלון גדול מאוד לסלון, חלון לחדר השינה וגם חלונות קטנים יותר לחדרי השירותים והאמבטיה.

מה שמייחד את החלון הבלגי מכל חלון אחר הוא למעשה השימוש בפרופיל בלגי אשר מאופיין בדפנות עבות שמביאות לו את חוזקו, אך יחד עם זאת צורתו נשארת דקה ועדינה מה שמעניק לו מראה קליל ומודרני. את הברזל שממנו בנו בעבר פרופילים בלגיים כיום מחליף האלומיניום, חומר אידיאלי לבניית חלונות ופרופילים מסוגים רבים.

חלון בלגי של סלע אלומיניום

סלע אלומיניום, חברה בעלת ותק ומוניטין של יותר מ- 30 שנה, עוסקת במגוון עבודות האלומיניום ובהן תכנון, ייצור והתקנה של חלונות בלגיים בהתאמה אישית.

חלונות בלגיים הם ללא ספק החלונות הפופולאריים ביותר בקרב מתכננים, אדריכלים ומעצביםאחד היתרונות הגדולים של חלונות בלגיים הוא שבגלל הפרופיל החזק שלהם ניתן לעצב חלונות גדולים במיוחד ורחבי ידיים אך כאלו שלא ייראו גסים ומסיביים. מעבר לכך ניתן להשיג עם חלון בלגי כל עיצוב רצוי ולהתאימו לעיצוב קיים, בין אם כפרי או מודרני.

אחד המאפיינים של חלונות בלגיים עוד כאשר יוצרו מברזל, הוא חלוקת המשנה של החלון ולמעשה היום, גם עם חלון בלגי עשוי אלומיניום ניתן להתאים לכל אחד מהחללים חלון בעל חלוקת משנה שונה, בין אם חלוקת המשנה משפיעה על צורת הפתיחה שלו ובין אם היא נובעת מצרכים עיצוביים בלבד.

יחד עם זאת ומן הצד השני, בחירה בחלון בלגי בגלל עדינותו ועיצובו הקל, אינה מחייבת התפשרות על הצדדים הפרקטיים, שכן חלון בלגי הוא חלון בעל כושר אטימות רב ובעל יכולת בידוד נגד רטיבות, חום וקור. מעבר לכך, לכל חלון בלגי ניתן כמובן להתאים תריסים בין אם תריסי גלילה חשמליים או תריסי אלומיניום מסוג אחר.

העובדה שעם פרופיל בלגי ניתן ליצור מפתחים רחבים מאוד אשר מאירים את החלל באור רב ויחד עם זאת אנו מקבלים חלון חזק, נקי ומעוצב, הפכה מזמן את החלון הבלגי לשם נרדף ליוקרה ואיכות.

בדומה לכל מוצר המיוצר מאלומיניום, גם חלון בלגי של סלע אלומיניום מבטיח לכם חלון עמיד לאורך זמן, עם איכות לא מתפשרת, אחריות ואמינות.

הצוות המנוסה של סלע אלומיניום ישמח לעמוד לרשותכם לייעוץ והתאמה של חלונות בלגיים בהתאמה אישית לכל אחד מחדרי הבית כמו גם לעסקים בינוניים וגדולים.

לחץ כאן להצעת מחיר ללא התחייבות