תריסים ותריסים חשמליים

תריסים ותריסים חשמליים

תריסים, בין אם חשמליים ובין אם לא, הם מוצר הכרחי בין אם מדובר בחלון ובין אם מדובר בדלת או מפתחים גדולים אחרים. התריסים מאפשרים לנו באופן הבסיסי ביותר ליצור הצללה, לווסת את כמות האור והאוויר שיכנסו אל החלל וכמובן שכיום יש להם גם תפקיד בטיחותי שכן הם מהווים שכבת הגנה נוספת על הבית או המשרד, בהתגוננות מול פורצים. לרשותינו עומדים תריסים בפתיחה ידנית שהם תריסים עשויי אלומיניום אותם ניתן להתאים לכל פתח ולכן עיצוב מבוקש וגם תריסים חשמליים, הנוחים יותר לשימוש ומקלים על הפתיחה והסגירה של התריס.

תריסים חשמליים

תריסים הם מוצר הכרחי בכל מדינה שטופת שמש ולכן גם בישראל. אם בעבר הורגלנו לתריסים ידניים בעלי מראה גס וכאלו שדרשו מאיתנו הפעלת כוח פיזי למען פתיחתם, כיום תריסים חשמליים הם מוצר הכרחי בכל בית ובית עסק.

תריסים חשמליים ובמיוחד תריסי אלומיניום הם מוצר נחוץ כל כך, עד שכיום כמעט ולא ניתן לחיות ללא תריסים חשמליים.

במדינה חמה ושטופת שמש כמו ישראל, קרני השמש החודרות מבעד החלונות יכולות להפוך כמעט כל חלל לחממה ולכן בייחוד בתקופת הקיץ אנו זקוקים לתריסים אשר יותקנו על כל אחד מחלונות הבית או פתחי היציאה ותפקידם לווסת את כמות השמש הנכנסת מבעד לחלונות.

תריסים מאפשרים לנו להחשיך את החלל גם בשעות היום, לבחור האם אנו רוצים לפתוח אותם לחלוטין ולאפשר לאור רב להיכנס, לסגור את התריסים לחלוטין וליצור חלל חשוך וכמובן גם לבחור מצב ביניים שבו אנו שולטים בכמות האור והשמש שנכנסים אל החלל.

תריסים חשמליים של סלע אלומיניום

בניגוד לתריסים רגילים שמצריכים מאיתנו פעולה ידנית, תריסים חשמליים הם תריסים נוחים בהרבה. תריסים חשמליים הם למעשה תריסי אלומיניום אשר מופעלים על ידי מנוע חשמלי והם מאפשרים לנו על ידי לחיצת כפתור פשוטה ואף על ידי שימוש בשלט רחוק, לבחור את רמת הפתיחה של התריס ולווסת בעצמינו את כמות האור והשמש אשר יכנסו אל החלל.

אצלנו בסלע אלומיניום תוכלו למצוא תריסים חשמליים בצורת תריסי גלילה אותם ניתן להתאים לכל מפתח בין אם חלון קטן וגדול וגם תריסים חשמליים לפתח יציאה רחב למרפסת או גינה

בחירה בתריסים חשמליים טובים ואיכותיים מאפשרת לנו לפתוח ולסגור את התריסים ללא מאמץ ואף ללא הצורך לקום מהספה. במיוחד כאשר מדובר בתריס חשמלי לחלון רחב או לפתח יציאה גדול, כל אדם וילד יכולים לפתוח את התריס ללא מאמץ, בעוד שבעבר פתיחה של תריסים ידניים בפתח גדול הצריכה אדם חזק ומאמץ פיזי לא מבוטל.

לסלע אלומיניום ותק רב ביצור, התאמה והתקנה של תריסים חשמליים מאלומיניום והסיבה שבגללה מדובר בתריסי אלומיניום היא יכולת העמידות הגבוהה שלהם. הדבר הופך את תריסי האלומיניום לבחירה עדיפה בהרבה על תריסים עשויי פלסטיק אשר נשחקים מהר יותר, עמידים פחות לפגעי מזג האוויר, נוחים פחות לשימוש, גסים ומסורבלים יותר וגם יפים פחות מתריסי אלומיניום עדינים ומעוצבים.

עם תריסים חשמליים מאלומיניום, בניגוד למתכות גסות אחרות, ניתן להגיע לכל עיצוב שרק תרצו. האלומיניום מאפשר ליצור תריסים דקים, עדינים ויפים למראה. ניתן לצבוע אותם בכל צבע רצוי ולמעשה לבחור את צורתם ואתן צבעם כך שיתאימו לעיצוב המתוכנן או הקיים.

בסלע אלומיניום תוכלו למצוא צוות מקצועי בעל מוניטין וותק של יותר מ- 30 שנה בייצור, תכנון והתקנה של תריסים חשמליים. נשמח לייעץ לכם בנוגע לבחירת תריסים חשמליים לכל אחד מחללי הבית, בין אם לחלון או לפתח יציאה. הצוות המנוסה שלנו ידאג להתאים במיוחד עבורכם את התריס הרצוי בהתאם לצרכים ולהעדפות האישיות.

תריסים

היום לא ניתן למצוא בית ללא תריסים. לכל מקום שלא נלך נמצא חלונות וגם דלתות יציאה ועליהם תריסים אשר עוזרים לנו לבחור ולווסת את כמות האור והשמש שתכנס אל החלל וכמובן שלתריסים יש היום גם תפקיד אבטחתי, שכן הם מקשים על פורצים להיכנס אל הבית.

תריסים הם אמצעי הצללה הכרחי במדינת ישראל שטופת השמש ומאז ומתמיד הבנייה בארץ כללה גם חיפוי של תריסים על חלונות ודלתות. אם בעבר לתריסים היה רק תפקיד של הצללה, היום התריסים ממלאים גם תפקיד של בידוד נגד חום, קור או רעש והם אפילו ממלאים תפקיד עיצובי, שכן היום מדובר באלמנט מעוצב ואומנותי לכל דבר.

לשאלה האם אנו בכלל צריכים תריסים יש תשובה מאוד ברורה. כן. כאשר אנו מתכננים ובוחרים את החלונות לבית החדש או מבקשים להחליף ולחדש את החלונות הקיימים, חלק בלתי נפרד מהתכנון הוא בחירה נכונה של תריסים. השאלה היא איזה סוג של תריסים עלינו לבחור ולמעשה מהם התריסים הטובים ביותר בשוק היום, וגם לשאלה זו יש תשובה ברורה מאוד, תריסי אלומיניום.

התריסים של סלע אלומיניום

תריסים עשויים אלומיניום שונים בתכלית מהתריסים הישנים המוכרים לנו, תריסי פלסטיק או תריסי עץ. הסיבה לכך נמצאת בחומר עצמו, שכן לאלומיניום מספר תכונות ויתרונות אשר הופכים אותו לאידיאלי למגוון סוגי בנייה, כולל חלונות אלומיניום וגם תריסי אלומיניום.

בניגוד לחומרים אחרים המשמשים לייצור תריסים, אלומיניום הוא חומר חזק ועמיד במיוחד, הוא אינו נשחק או נפגם לאורך הזמן והוא אידיאלי לשימושי חוץ עקב עמידותו לרטיבות, חום, קור ואפילו רעש. תריסי פלסטיק לדוגמא, חזקים הרבה פחות מטבע הדברים, עלולים להישבר בקלות רבה ובעקבות כך פחות עמידים בפני פורצים ובנוסף, מבחינת המראה, תריסים עשויי פלסטיק נחשבים לתריסים גסים שעלולים לפגוע במראה היפה של חלון מעוצב.

לעומת זאת, עם תריסי אלומיניום ניתן להגיע לעיצוב מתקדם, מודרני ונקי, שלא רק שלא יגרע מהתכנון והעיצוב של החלון או הדלת, אלא רק יוסיף לו. כיום ניתן לבחור תריסים מאלומיניום בעובי דק במיוחד, במידות מגוונות ואף לצבוע אותם במגוון צבעים כך שישתלבו באופן אופטימאלי עם העיצוב והתכנון המבוקש.

אצלנו בסלע אלומיניום תוכלו לבחור מבין מגוון סוגים ודגמים של תריסים כולל תריסי אלומיניום וגם תריסי גלילה חשמליים. את התריסים ניתן להתאים לכל סוגי החלונות, פתח ודלת, בין אם במידות סטנדרטיות ובין אם תכנון ועיצוב מיוחד של תריסים לבית ולעסק.

תכנון והתקנה של תריסי אלומיניום היא עבודה שדורשת מקצועיות וניסיון. סלע אלומיניום, חברה בעלת ותק ומוניטין של 30 שנה, מבצעת את מגוון עבודות האלומיניום החל משלבי התכנון ועד לסיום ההתקנה. סלע אלומיניום מספקת תריסי אלומיניום ברמות הגימור הגבוהות ביותר, תוך שירות מהיר ואמין ובאחריות מלאה.

הצוות המנוסה של סלע אלומיניום ישמח לעמוד לרשותכם כבר משלבי התכנון המוקדמים ולייעץ בנוגע לבחירה נכונה של תריסים לבית או לעסק והתאמה של תריסי אלומיניום לכל פרויקט, קטן או גדול.

לחץ כאן להצעת מחיר ללא התחייבות