חלונות אלומיניום במבנים ניידים

חלונות אלומיניום ויתרונותיהם

חלונות אלומיניום הן חלונות באיכות הגבוהה ביותר, מכיוון שהאלומיניום עצמו הוא חומר חזק, קל ובעל אטימות  מעולה.

בשוק קיימים מגוון גדול מאוד של סוגי חלונות אלומיניום בדוגמאות שונות, כמו כן החלונות האלו נפוצים בסגנונות עיצוב רבות בבנייה פרטית וגם בבניה מסחרית.

חלונות מסוגים אלו מאפשרים חדירת  אור וחסכון באנרגיה והם משמשים כחלונות מובילים בתחום ענף יצור חלונות אלומיניום בישראל.

מבנים ניידים הם הרבה פעמים בעלי בידוד מיוחד, כמו חלונות אלומיניום , מוזיל העלויות של חימום וקירור בצורה מאוד משמעותית. הבנייה מתבצעת בליווי אדריכלי ובפיקוח הנדסי צמוד.

מבנים ניידים, מטרות ויתרונות

מבנים ניידים למכירה משרתים את בני האדם עבור המון מטרות בחיי היום יום , לצורך זמני, כך שמבנים ניידים מאפשרים גמישות מרבית לבעל מבנים ניידים בתזוזה ממקום מקום עבור משרדים, מחסנים, צימרים, תוספות בנייה עתידיות או בנייה על קרקע לתקופה מוגבלת.

היתרונות הרבים של מבנים ניידים נמצאים בשיטת הבניה של חיסכון כ50% מעלות הבניה עם עלויות נמוכות ביחס לבנייה רגילה, הליך בנייה קצר עם כניסה לבית או למבנה תוך 2-3 חודשים, הבנייה היא בנייה ירוקה וידידותית לסביבה, רמת הבניה היא מדויקת ובעלת עמידות גבוהה בפני רעידת אדמה.

סוג המבנה המקורי לעיתים משתנה מאוד לפי דרישות וצרכי הלקוח, כך שהתוצאה הסופית הרבה פעמים לא ניראת כמבנה זמני או מכולה שהופכים להיות גן ילדים וחדרי אוכל מפוארים. כמו גן מבנים אלו יכולים לשמש גם כהרחבות של בתים קיימים, שימוש משרדי כלשהו, הגדלת שטח מפעל, מעבדות ניידות, מבני שירותים ניידים, משרדי מכירות לחברות נדל"ן, אירוח בצימרים, אחסון של ציוד או ריהוט אישיים.

תהליך השינוע

תהליך השינוע וחיבור לקרקע של מבנים ניידים נעשה באמצעות משאיות מיוחדות או מנופים. לאחר מכן, המבנה מתחבר אל הקרקע בתהליך פשוט ומהיר. כמובן שיש צורך באנשי מקצוע, הנדסאים ואדריכלים, וכך קובעים את שיטת החיבור אל הקרקע מבלי לפגוע בנהלי הבטיחות וצרכי הלקוח.

בזכות טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות ניתן להשתמש במבנים ניידים עם חלונות אלומיניום ממוזגים, מרוהטים, מסורגים עם תשתיות חשמל ותקשורת (לפי צרכי הלקוח) במשך עשרות שנים וכך לנצל אותם כתחליף זול לנכסי נדל"ן אחרים.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>